Categorii
Burghiu elicoidal pe lemn 14х320mm Hikoki
Burghiu elicoidal pe lemn 14х320mm Hikoki Burghiu elicoidal pe lemn 14х320mm Hikoki

Burghiu elicoidal pe lemn 14х320mm Hikoki

Producător: Hikoki
Cod: 850434
Art.: 781837
Stock: În Stoc

Preţ:

122 MDL 7 EUR

Comandă rapidă
Descriere

Burghiu cu spiră pentru lemn HiKOKI este proiectat pentru găurire rapidă și precisă în lemn masiv, grinzi sau bușteni, precum și alte materiale lemnoase groase. Forma spiralată a tăișului cu vârf centrat permite evacuarea eficientă a așchiilor din zona de tăiere și accelerează procesul de lucru, oferind găuri curate și drepte chiar și fără marcaje preliminare. Este compatibil cu bormașini standard și cele cu funcție de impact-revers.

Caracteristici

Spiră șnec pentru evacuarea așchiilor: Forma spiralată a tăișului ridică și evacuează eficient așchiile din zona de găurire, accelerând procesul și reducând sarcina asupra burghiului în lemn masiv. Vârful centrat ascuțit ajută la fixarea precisă a burghiului pe suprafață și reduce deplasarea la începutul găuririi, ceea ce este important la lucrul cu diametre mari.

Producător

Hikoki

Avantajele

  • Găurire rapidă și adâncă
  • Construcţie șnec pentru evacuarea eficientă a așchiilor
  • Vârf centrat ascuțit pentru poziționare precisă
  • Compatibil cu bormașini

Accesorii

  • Burghiu elicoidal pe lemn 14х320mm Hikoki
Caracteristici
Articol781837
TipSpiral
Diametru mm14
Lungime mm320
Lungime de lucru mm240
Tip tijăHEX
Material de prelucrareLemn
Cantitate în ambalaj buc1

Atenție! Verificați disponibilitatea produsului, configurația acestuia, prețul cu operatorul nostru. Aspectul, caracteristicile și configurația acestuia se pot modifica fără notificare prealabilă.

Prețul 0 nu prezintă ofertă publică.

-->
Produsele Populare Azi