Categorii
Tricou termic Viking Flynn Mns
Tricou termic Viking Flynn Mns

Tricou termic Viking Flynn Mns

Producător: Viking
Cod: 839650
Art.: 5901115774747
Stock: În Stoc

Preţ:

540 MDL 27 EUR

Introduceți numele și telefonul dumneavoastră, reprezentantul nostru va face legătura cu dumneavoastră!

Tema apelului:

Nume:

Telefon:

Mesaj:


Comandă rapidă

Tricou termic Viking Flynn Mns

Tricou termic Viking Flynn Mns

Pentru comanda rapidă avem nevoie de numarul telefonului de contact. Noi vom lua legatura pentru concretizarea detaliilor a comenzii, adresei si perioadei de livrare.

Nume:

Telefon:


Ați găsit mai ieftin?

Tricou termic Viking Flynn Mns

Tricou termic Viking Flynn Mns

Dacă ați găsit acest produs la alt magazin la preț mai mic, scrieți-ne și obțineți reducere.

Nume:

Telefon:

Link unde ați găsit mai ieftin *:

Descriere

Descriere

Tricoul termic pentru bărbați

Viking Flynn

este special conceput pentru bărbați activi. Modelul a fost conceput pentru a asigura confortul de utilizare în toate condițiile. O compoziție special selectată de materiale care elimină perfect umezeala de pe suprafața corpului, oferind o respirabilitate ridicată și menținând o temperatură optimă a corpului. Tricoul se usucă rapid, eliminând senzația neplacută a unui strat umed de pe piele, care împiedică creșterea bacteriilor si ciupercilor la suprafață. În plus, rezistența ridicată la tracțiune și elasticitatea materialului asigură faptul că produsul își păstrează forma pentru o lungă perioadă de timp.

Particularități:

Material care se usucă rapid;

Designul fără cusături previne frecarea;

Elasticitate perfectă;

Confort de utilizare ridicat;

Absorbție bună a umidității;

Efectul „second skin”: se potrivește bine și aproape că nu se simte pe corp.

Caracteristici:

Sezon: tot sezonul;

Compoziție: 65% Poliamidă, 35% Polyester;

Aplicare: schi, snowboarding, drumeții montane, alpinism, călătorii de iarnă;

Model: pentru bărbați.

Tehnologie:

Poliamidă.

Lenjeria termică din poliamidă se caracterizează prin netezime ridicată la atingere și ușurință. Aproape toate variantele de lenjerie fără cusături sunt fabricate din poliamidă. Acesta este un material durabil și elastic, care are proprietăți excelente de respingere a apei. Lenjeria termică din poliamidă este concepută pentru a fi purtată confortabil în timpul efortului fizic, drumeții și în aer liber. Lenjeria reține bine căldura și îndepărtează excesul de umiditate, țesătura este plăcută corpului, practic nu se simte și nu îngrădește mișcarea.

Poliester.

Acest material are o structură de fibre similară fibrelor de bumbac. Lucrurile din poliester durează mult timp, rămân mereu moi, îndepărtează bine umezeala. Produsele din poliester pot fi uscate pe baterie și chiar călcate.

Marca:

VIKING este un brand polonez de îmbrăcăminte sportivă care operează cu succes pe piața poloneză de mulți ani și este distribuitor de mărci sportive mondiale. A fost creată în 1996, la acea vreme se produceau doar două categorii: mănuși de schi și mănuși de snowboard. De la bun început, au fost definite principiile care ghidează până în ziua de azi: selecția materialelor moderne, înalta calitate, funcționalitatea, precum și conformitatea designului cu cele mai recente tendințe în moda sportivă.

Prestigiul mărcii a crescut proporțional cu participarea sa pe piața poloneză a accesoriilor sportive, rămânând lider pentru o perioadă foarte lungă de timp. În plus, produsele Viking sunt căutate de mulți ani în Ucraina, Slovacia și Moldova, precum și în Rusia, Spania, Franța, Cehia, Serbia și Germania. Viking combină fără nicio restricție pasiunea și soluțiile tehnologice moderne.

Caracteristici
MărimeL
Variante disponibile - MărimeL
Țara de originePolonia

Atenție! Verificați disponibilitatea produsului, configurația acestuia, prețul cu operatorul nostru. Aspectul, caracteristicile și configurația acestuia se pot modifica fără notificare prealabilă.

Prețul 0 nu prezintă ofertă publică.

-->
Produsele Populare Azi