Placă de bază Gigabyte B850 GAMING WF6, AM5, AMD B850, ATX
Placă de bază Gigabyte B850 GAMING WF6, AM5, AMD B850, ATX Placă de bază Gigabyte B850 GAMING WF6, AM5, AMD B850, ATX Placă de bază Gigabyte B850 GAMING WF6, AM5, AMD B850, ATX

Placă de bază Gigabyte B850 GAMING WF6, AM5, AMD B850, ATX

Producător: Gigabyte
Cod:
Art.: 229762

Stock: În Stoc

Preţ:

4099 MDL 205 EUR

Comandă rapidă

Factor de formă a plăcii de baza: ATX

Socket: AM5

Chipset: AMD B850

Tip Memorie: DDR5 SDRAM

Capacitate max. Totală RAM: 256GB

Sloturi memorie: 4x DIMM

Frecvență memorie: 4400 MHz

Caracteristici
TipPlacă de bază
Factor de formă a plăcii de bazaATX
SocketAM5
ChipsetAMD B850
Procesoare suportateRyzen series (7000/8000/9000)
Frecvență memorie4400 MHz
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz}8200
Tip MemorieDDR5 SDRAM
Sloturi memorie4x DIMM
Capacitate max. Totală RAM256GB
HDMI1x HDMI 2.1
DisplayPort1x DP 1.4
Porturi3x audio jacks
Chipset audio7.1 Surround Sound High Definition Audio
Controler Ethernet #11 Gigabit Realtek Ethernet
Controler Wi-FiRealtek Wi-Fi 6 RTL8851BE
Bluetooth5.3
Slot PCI 4.0Da
Sloturi PCI-Express x164
Sloturi de expansiune M.23
Suport slot M2 # 1M2: tip 22110/2280 (PCIe Gen5 x4/x2)
Suport slot M2 # 2M2: tip 22110/2280 (PCIe Gen4 x4/x2)
Suport slot M2 # 3M2: tip 22110/2280 (PCIe Gen4 x2)
Conectori SATA4x SATA 6Gb/s
RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
Porturi PS/21
USB 3.x Type-A2x USB 3.2
USB Type-C1x USB 3.2 Gen 1
COM PortNu
USB 2.0 Type-A4x
Porturi USB 2.02x USB 2.0/1.1
Porturi USB 3.x1x USB Type-C + 1x USB 3.2 Gen1
Banda LED adresabila3
Bandă RGB LED1
Dimensiuni30.5 x 24.4 cm
Specificaţii
Specificaţii
Banda LED adresabila 3
Bandă RGB LED 1
Bluetooth 5.3
Capacitate max. Totală RAM 256GB
Chipset AMD B850
Chipset audio 7.1 Surround Sound High Definition Audio
COM Port Nu
Conectori SATA 4x SATA 6Gb/s
Controler Ethernet #1 1 Gigabit Realtek Ethernet
Controler Wi-Fi Realtek Wi-Fi 6 RTL8851BE
Dimensiuni 30.5 x 24.4 cm
DisplayPort 1x DP 1.4
Factor de formă a plăcii de baza ATX
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz} 8200
Frecvență memorie 4400 MHz
HDMI 1x HDMI 2.1
Porturi 3x audio jacks
Porturi PS/2 1
Porturi USB 2.0 2x USB 2.0/1.1
Porturi USB 3.x 1x USB Type-C + 1x USB 3.2 Gen1
Procesoare suportate Ryzen series (7000/8000/9000)
RAID RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
Slot PCI 4.0 Da
Sloturi de expansiune M.2 3
Sloturi memorie 4x DIMM
Sloturi PCI-Express x16 4
SOCKET AM5
Socket AM5
Suport slot M2 # 1 M2: tip 22110/2280 (PCIe Gen5 x4/x2)
Suport slot M2 # 2 M2: tip 22110/2280 (PCIe Gen4 x4/x2)
Suport slot M2 # 3 M2: tip 22110/2280 (PCIe Gen4 x2)
Tip Placă de bază
Tip Memorie DDR5 SDRAM
Tipul Memoriei DDR5
USB 2.0 Type-A 4x
USB 3.x Type-A 2x USB 3.2
USB Type-C 1x USB 3.2 Gen 1

Atenție! Verificați disponibilitatea produsului, configurația acestuia, prețul cu operatorul nostru. Aspectul, caracteristicile și configurația acestuia se pot modifica fără notificare prealabilă.

Prețul 0 nu prezintă ofertă publică.

-->
Produsele Populare Azi