Placă de bază ASRock B850 LiveMixer WiFi, AM5, AMD B850, ATX
Placă de bază ASRock B850 LiveMixer WiFi, AM5, AMD B850, ATX Placă de bază ASRock B850 LiveMixer WiFi, AM5, AMD B850, ATX Placă de bază ASRock B850 LiveMixer WiFi, AM5, AMD B850, ATX Placă de bază ASRock B850 LiveMixer WiFi, AM5, AMD B850, ATX Placă de bază ASRock B850 LiveMixer WiFi, AM5, AMD B850, ATX

Placă de bază ASRock B850 LiveMixer WiFi, AM5, AMD B850, ATX

Producător: ASRock
Cod:
Art.: 227647

Stock: În Stoc

Preţ:

4649 MDL 233 EUR

Comandă rapidă
Alte variante ale produsului (1)

Factor de formă a plăcii de baza: ATX

Socket: AM5

Chipset: AMD B850

Tip Memorie: DDR5 SDRAM

Capacitate max. Totală RAM: 256GB

Sloturi memorie: 4x DIMM

Caracteristici
TipPlacă de bază
Factor de formă a plăcii de bazaATX
SocketAM5
ChipsetAMD B850
Procesoare suportateRyzen series (7000/8000/9000)
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz}8000
Tip MemorieDDR5 SDRAM
Sloturi memorie4x DIMM
Capacitate max. Totală RAM256GB
HDMI1x HDMI 2.1
DisplayPort1x DP 1.4
PorturiHD Audio Jacks: Line Out / Microphone (Gold Jacks)
SPDIF port ieșire1x Port optic SPDIF
Chipset audio7.1 Ch HD Audio, Realtek ALC1220
Controler Ethernet #12.5 Gigabit Realtek Ethernet
Controler Ethernet #2Dragon RTL8125BG
Bluetooth5.4
Controler Wi-FiWi-Fi 7
Slot PCI 4.0Da
Sloturi PCI-Express x163
Sloturi de expansiune M.23
Suport slot M2 # 1M2: tip 2280 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 2M2: PCIe Gen4 x4 (64 Gb/s)
Suport slot M2 # 3M2: PCIe Gen4 x4 (64 Gb/s)
Conectori SATA4x SATA 6Gb/s
RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
USB 2.0 Type-A8x
USB 3.x Type-A5x USB 3.2
USB Type-C1x
COM PortNu
Porturi USB 2.02x USB 2.0 (Support 4 USB Ports)
Porturi USB 3.x1x USB Type-C + 2x USB 3.2 Gen1
Banda LED adresabila3
Bandă RGB LED1
Dimensiuni30.5 x 24.4 cm
Specificaţii
Specificaţii
Banda LED adresabila 3
Bandă RGB LED 1
Bluetooth 5.4
Capacitate max. Totală RAM 256GB
Chipset AMD B850
Chipset audio 7.1 Ch HD Audio, Realtek ALC1220
COM Port Nu
Conectori SATA 4x SATA 6Gb/s
Controler Ethernet #1 2.5 Gigabit Realtek Ethernet
Controler Ethernet #2 Dragon RTL8125BG
Controler Wi-Fi Wi-Fi 7
Dimensiuni 30.5 x 24.4 cm
DisplayPort 1x DP 1.4
Factor de formă a plăcii de baza ATX
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz} 8000
HDMI 1x HDMI 2.1
Porturi HD Audio Jacks: Line Out / Microphone (Gold Jacks)
Porturi USB 2.0 2x USB 2.0 (Support 4 USB Ports)
Porturi USB 3.x 1x USB Type-C + 2x USB 3.2 Gen1
Procesoare suportate Ryzen series (7000/8000/9000)
RAID RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
Slot PCI 4.0 Da
Sloturi de expansiune M.2 3
Sloturi memorie 4x DIMM
Sloturi PCI-Express x16 3
SOCKET AM5
Socket AM5
SPDIF port ieșire 1x Port optic SPDIF
Suport slot M2 # 1 M2: tip 2280 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 2 M2: PCIe Gen4 x4 (64 Gb/s)
Suport slot M2 # 3 M2: PCIe Gen4 x4 (64 Gb/s)
Tip Placă de bază
Tip Memorie DDR5 SDRAM
Tipul Memoriei DDR5
USB 2.0 Type-A 8x
USB 3.x Type-A 5x USB 3.2
USB Type-C 1x

Atenție! Verificați disponibilitatea produsului, configurația acestuia, prețul cu operatorul nostru. Aspectul, caracteristicile și configurația acestuia se pot modifica fără notificare prealabilă.

Prețul 0 nu prezintă ofertă publică.

-->
Produsele Populare Azi