Placă de bază ASRock X870 LIVEMIXER WIFI, AM5, AMD X870, ATX
Placă de bază ASRock X870 LIVEMIXER WIFI, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază ASRock X870 LIVEMIXER WIFI, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază ASRock X870 LIVEMIXER WIFI, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază ASRock X870 LIVEMIXER WIFI, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază ASRock X870 LIVEMIXER WIFI, AM5, AMD X870, ATX

Placă de bază ASRock X870 LIVEMIXER WIFI, AM5, AMD X870, ATX

Producător: ASRock
Cod:
Art.: 244324

Stock: În Stoc

Preţ:

6149 MDL 308 EUR

Comandă rapidă

Factor de formă a plăcii de baza: ATX

Socket: AM5

Chipset: AMD X870

Tip Memorie: DDR5 SDRAM

Capacitate max. Totală RAM: 256GB

Sloturi memorie: 4x DIMM

Caracteristici
TipPlacă de bază
Factor de formă a plăcii de bazaATX
SocketAM5
ChipsetAMD X870
Procesoare suportateRyzen series (7000/8000/9000)
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz}8000
Tip MemorieDDR5 SDRAM
Sloturi memorie4x DIMM
Capacitate max. Totală RAM256GB
HDMI1x HDMI
Chipset audio7.1 Ch HD Audio, Realtek ALC 4082
Porturi2 x audio jacks
Controler Ethernet #15 Gigabit Realtek Ethernet
Controler Wi-Fi802.11be 2x2 Wi-Fi 7 + BT 5.x
Bluetooth5.4
Slot PCI 4.0Nu
Sloturi PCI-Express x163
Sloturi PCI-Express x41
Sloturi PCI1
Sloturi PCI-Express x12
Sloturi de expansiune M.24
Suport slot M2 # 1M2: tip 2280 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 2M2: tip 2280 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 3M2: tip 2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 4M2: type 2230/2242/2260/2280 (PCIe Gen4 x4)
Conectori SATA3x SATA 6Gb/s
RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
Porturi PS/21
USB 2.0 Type-A6x
USB 3.x Type-A7x
USB Type-C2x USB 4 / 1x USB 3.2 Gen 1
COM PortNu
Porturi USB 2.04x USB 2.0
Porturi USB 3.x1x USB Type-C + 4x USB 3.2 Gen1
Banda LED adresabila3
Bandă RGB LED1
Dimensiuni30.5 x 24.4 cm
Specificaţii
Specificaţii
Banda LED adresabila 3
Bandă RGB LED 1
Bluetooth 5.4
Capacitate max. Totală RAM 256GB
Chipset AMD X870
Chipset audio 7.1 Ch HD Audio, Realtek ALC 4082
COM Port Nu
Conectori SATA 3x SATA 6Gb/s
Controler Ethernet #1 5 Gigabit Realtek Ethernet
Controler Wi-Fi 802.11be 2x2 Wi-Fi 7 + BT 5.x
Dimensiuni 30.5 x 24.4 cm
Factor de formă a plăcii de baza ATX
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz} 8000
HDMI 1x HDMI
Porturi 2 x audio jacks
Porturi PS/2 1
Porturi USB 2.0 4x USB 2.0
Porturi USB 3.x 1x USB Type-C + 4x USB 3.2 Gen1
Procesoare suportate Ryzen series (7000/8000/9000)
RAID RAID 0, RAID 1, RAID 10
Slot PCI 4.0 Nu
Sloturi de expansiune M.2 4
Sloturi memorie 4x DIMM
Sloturi PCI 1
Sloturi PCI-Express x1 2
Sloturi PCI-Express x16 3
Sloturi PCI-Express x4 1
SOCKET AM5
Socket AM5
Suport slot M2 # 1 M2: tip 2280 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 2 M2: tip 2280 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 3 M2: tip 2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 4 M2: type 2230/2242/2260/2280 (PCIe Gen4 x4)
Tip Placă de bază
Tip Memorie DDR5 SDRAM
Tipul Memoriei DDR5
USB 2.0 Type-A 6x
USB 3.x Type-A 7x
USB Type-C 2x USB 4 / 1x USB 3.2 Gen 1

Atenție! Verificați disponibilitatea produsului, configurația acestuia, prețul cu operatorul nostru. Aspectul, caracteristicile și configurația acestuia se pot modifica fără notificare prealabilă.

Prețul 0 nu prezintă ofertă publică.

-->
Produsele Populare Azi