Placă de bază ASRock B860 LiveMixer WiFi, LGA1851, Intel B860, ATX
Placă de bază ASRock B860 LiveMixer WiFi, LGA1851, Intel B860, ATX Placă de bază ASRock B860 LiveMixer WiFi, LGA1851, Intel B860, ATX Placă de bază ASRock B860 LiveMixer WiFi, LGA1851, Intel B860, ATX Placă de bază ASRock B860 LiveMixer WiFi, LGA1851, Intel B860, ATX Placă de bază ASRock B860 LiveMixer WiFi, LGA1851, Intel B860, ATX

Placă de bază ASRock B860 LiveMixer WiFi, LGA1851, Intel B860, ATX

Producător: ASRock
Cod:
Art.: 227658

Stock: În Stoc

Preţ:

4849 MDL 243 EUR

Comandă rapidă

Factor de formă a plăcii de baza: ATX

Socket: LGA1851

Chipset: Intel B860

Tip Memorie: DDR5 SDRAM

Capacitate max. Totală RAM: 256GB

Sloturi memorie: 4x DIMM

Caracteristici
TipPlacă de bază
Factor de formă a plăcii de bazaATX
SocketLGA1851
ChipsetIntel B860
Procesoare suportateIntel Core Ultra (Seria 2)
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz}8666
Tip MemorieDDR5 SDRAM
Sloturi memorie4x DIMM
Capacitate max. Totală RAM256GB
HDMI1x HDMI 2.1
Chipset audio7.1 Ch HD Audio, Realtek AL1220
PorturiHD Audio Jacks: Line Out / Microphone (Gold Jacks)
SPDIF port ieșire1x Port optic SPDIF
Controler Ethernet #12.5 Gigabit Realtek Ethernet
Controler Ethernet #2Dragon RTL8125BG
Controler Wi-FiWi-Fi 6E
Bluetooth5.3
Slot PCI 4.0Da
Sloturi PCI-Express x41
Sloturi PCI-Express x161
Sloturi de expansiune M.23
Suport slot M2 # 1M2: tip 2280 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 2M2: PCIe Gen4 x4 (64 Gb/s)
Suport slot M2 # 3M2: PCIe Gen4 x4 (64 Gb/s)
Conectori SATA4x SATA 6Gb/s
RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
USB 2.0 Type-A6x
USB 3.x Type-A6x USB 3.2
COM PortNu
Conector Thunderbolt1x Thunderbolt 4
Porturi USB 2.02x USB 2.0 (Support 4 USB Ports)
Porturi USB 3.x1x USB Type-C + 2x USB 3.2 Gen1
Banda LED adresabila3
Bandă RGB LED1
Dimensiuni30.5 x 24.4 cm
Specificaţii
Specificaţii
Banda LED adresabila 3
Bandă RGB LED 1
Bluetooth 5.3
Capacitate max. Totală RAM 256GB
Chipset Intel B860
Chipset audio 7.1 Ch HD Audio, Realtek AL1220
COM Port Nu
Conector Thunderbolt 1x Thunderbolt 4
Conectori SATA 4x SATA 6Gb/s
Controler Ethernet #1 2.5 Gigabit Realtek Ethernet
Controler Ethernet #2 Dragon RTL8125BG
Controler Wi-Fi Wi-Fi 6E
Dimensiuni 30.5 x 24.4 cm
Factor de formă a plăcii de baza ATX
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz} 8666
HDMI 1x HDMI 2.1
Porturi HD Audio Jacks: Line Out / Microphone (Gold Jacks)
Porturi USB 2.0 2x USB 2.0 (Support 4 USB Ports)
Porturi USB 3.x 1x USB Type-C + 2x USB 3.2 Gen1
Procesoare suportate Intel Core Ultra (Seria 2)
RAID RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
Slot PCI 4.0 Da
Sloturi de expansiune M.2 3
Sloturi memorie 4x DIMM
Sloturi PCI-Express x16 1
Sloturi PCI-Express x4 1
SOCKET 1851
Socket LGA1851
SPDIF port ieșire 1x Port optic SPDIF
Suport slot M2 # 1 M2: tip 2280 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 2 M2: PCIe Gen4 x4 (64 Gb/s)
Suport slot M2 # 3 M2: PCIe Gen4 x4 (64 Gb/s)
Tip Placă de bază
Tip Memorie DDR5 SDRAM
Tipul Memoriei DDR5
USB 2.0 Type-A 6x
USB 3.x Type-A 6x USB 3.2

Atenție! Verificați disponibilitatea produsului, configurația acestuia, prețul cu operatorul nostru. Aspectul, caracteristicile și configurația acestuia se pot modifica fără notificare prealabilă.

Prețul 0 nu prezintă ofertă publică.

-->
Produsele Populare Azi