Placă de bază ASRock B860 STEEL LEGEND WIFI, LGA1851, Intel B860, ATX
Placă de bază ASRock B860 STEEL LEGEND WIFI, LGA1851, Intel B860, ATX Placă de bază ASRock B860 STEEL LEGEND WIFI, LGA1851, Intel B860, ATX Placă de bază ASRock B860 STEEL LEGEND WIFI, LGA1851, Intel B860, ATX Placă de bază ASRock B860 STEEL LEGEND WIFI, LGA1851, Intel B860, ATX Placă de bază ASRock B860 STEEL LEGEND WIFI, LGA1851, Intel B860, ATX

Placă de bază ASRock B860 STEEL LEGEND WIFI, LGA1851, Intel B860, ATX

Producător: ASRock
Cod:
Art.: 244317

Stock: În Stoc

Preţ:

4999 MDL 250 EUR

Comandă rapidă

Factor de formă a plăcii de baza: ATX

Socket: LGA1851

Chipset: Intel B860

Tip Memorie: DDR5 SDRAM

Capacitate max. Totală RAM: 256GB

Sloturi memorie: 4x DIMM

Caracteristici
TipPlacă de bază
Factor de formă a plăcii de bazaATX
SocketLGA1851
ChipsetIntel B860
Procesoare suportateIntel Core Ultra Processors (Series 2)
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz}8666
Tip MemorieDDR5 SDRAM
Sloturi memorie4x DIMM
Capacitate max. Totală RAM256GB
HDMI1x HDMI 2.1
DisplayPort1x DP 1.4
Porturi2 x audio jacks
SPDIF port ieșire1x Port optic SPDIF
Chipset audio7.1 Ch HD Audio, Realtek ALC1220
Controler Ethernet #12.5 Gigabit Ethernet (Dragon RTL8125BG)
Controler Wi-FiWi-Fi 6E
Bluetooth5.3
Slot PCI 4.0Da
Sloturi PCI-Express x41
Sloturi PCI1
Sloturi PCI-Express x162
Sloturi PCI-Express x12
Sloturi de expansiune M.24
Suport slot M2 # 1M2: tip 2280 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 2M2: tip 2230/2242/2260/2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 3M2: tip 2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 4M2: tip 2280 (PCIe Gen4 x2)
Conectori SATA4x SATA 6Gb/s
RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
Porturi PS/21
USB 2.0 Type-A3x
USB 3.x Type-A2x USB 3.2 Gen 2 + 4x USB 3.2 Gen 1
Conector Thunderbolt1x Thunderbolt 4 / USB4
COM PortNu
Porturi USB 2.02x USB 2.0 (Support 4 USB Ports)
Porturi USB 3.x2 x USB 3.2 Gen1 (Supports 4 USB 3.2 Gen1 ports)
Banda LED adresabila3
Bandă RGB LED1
Dimensiuni30.5 x 24.4 cm
Specificaţii
Specificaţii
Banda LED adresabila 3
Bandă RGB LED 1
Bluetooth 5.3
Capacitate max. Totală RAM 256GB
Chipset Intel B860
Chipset audio 7.1 Ch HD Audio, Realtek ALC1220
COM Port Nu
Conector Thunderbolt 1x Thunderbolt 4 / USB4
Conectori SATA 4x SATA 6Gb/s
Controler Ethernet #1 2.5 Gigabit Ethernet (Dragon RTL8125BG)
Controler Wi-Fi Wi-Fi 6E
Dimensiuni 30.5 x 24.4 cm
DisplayPort 1x DP 1.4
Factor de formă a plăcii de baza ATX
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz} 8666
HDMI 1x HDMI 2.1
Porturi 2 x audio jacks
Porturi PS/2 1
Porturi USB 2.0 2x USB 2.0 (Support 4 USB Ports)
Porturi USB 3.x 2 x USB 3.2 Gen1 (Supports 4 USB 3.2 Gen1 ports)
Procesoare suportate Intel Core Ultra Processors (Series 2)
RAID RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
Slot PCI 4.0 Da
Sloturi de expansiune M.2 4
Sloturi memorie 4x DIMM
Sloturi PCI 1
Sloturi PCI-Express x1 2
Sloturi PCI-Express x16 2
Sloturi PCI-Express x4 1
Socket LGA1851
SOCKET 1851
SPDIF port ieșire 1x Port optic SPDIF
Suport slot M2 # 1 M2: tip 2280 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 2 M2: tip 2230/2242/2260/2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 3 M2: tip 2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 4 M2: tip 2280 (PCIe Gen4 x2)
Tip Placă de bază
Tip Memorie DDR5 SDRAM
Tipul Memoriei DDR5
USB 2.0 Type-A 3x
USB 3.x Type-A 2x USB 3.2 Gen 2 + 4x USB 3.2 Gen 1

Atenție! Verificați disponibilitatea produsului, configurația acestuia, prețul cu operatorul nostru. Aspectul, caracteristicile și configurația acestuia se pot modifica fără notificare prealabilă.

Prețul 0 nu prezintă ofertă publică.

-->
Produsele Populare Azi