Placă de bază ASRock B860M LiveMixer WiFi, LGA1851, Intel B860, Micro-ATX
Placă de bază ASRock B860M LiveMixer WiFi, LGA1851, Intel B860, Micro-ATX Placă de bază ASRock B860M LiveMixer WiFi, LGA1851, Intel B860, Micro-ATX Placă de bază ASRock B860M LiveMixer WiFi, LGA1851, Intel B860, Micro-ATX Placă de bază ASRock B860M LiveMixer WiFi, LGA1851, Intel B860, Micro-ATX Placă de bază ASRock B860M LiveMixer WiFi, LGA1851, Intel B860, Micro-ATX

Placă de bază ASRock B860M LiveMixer WiFi, LGA1851, Intel B860, Micro-ATX

Producător: ASRock
Cod:
Art.: 227661

Stock: În Stoc

Preţ:

4199 MDL 210 EUR

Comandă rapidă

Factor de formă a plăcii de baza: Micro-ATX

Socket: LGA1851

Chipset: Intel B860

Tip Memorie: DDR5 SDRAM

Capacitate max. Totală RAM: 256GB

Sloturi memorie: 4x DIMM

Caracteristici
TipPlacă de bază
SocketLGA1851
ChipsetIntel B860
Factor de formă a plăcii de bazaMicro-ATX
Procesoare suportateIntel Core Ultra (Seria 2)
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz}8666
Tip MemorieDDR5 SDRAM
Sloturi memorie4x DIMM
Capacitate max. Totală RAM256GB
HDMI1x HDMI 2.1
Chipset audio7.1 Ch HD Audio, Realtek AL1220
PorturiHD Audio Jacks: Line Out / Microphone (Gold Jacks)
SPDIF port ieșire1x Port optic SPDIF
Controler Ethernet #12.5 Gigabit Realtek Ethernet
Controler Ethernet #2Dragon RTL8125BG
Controler Wi-FiWi-Fi 6E
Bluetooth5.3
Slot PCI 4.0Da
Sloturi PCI-Express x41
Sloturi PCI-Express x161
Sloturi de expansiune M.23
Suport slot M2 # 1M2: tip 2280 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 2M2: PCIe Gen4 x4 (64 Gb/s)
Suport slot M2 # 3M2: PCIe Gen4 x4 (64 Gb/s)
Conectori SATA4x SATA 6Gb/s
RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
USB 2.0 Type-A6x
USB 3.x Type-A6x USB 3.2
Conector Thunderbolt2x Thunderbolt 4
COM PortNu
Porturi USB 2.02x USB 2.0 (Support 4 USB Ports)
Porturi USB 3.x1x USB Type-C + 2x USB 3.2 Gen1
Banda LED adresabila3
Bandă RGB LED1
Dimensiuni24.4 x 24.4 cm
Specificaţii
Specificaţii
Banda LED adresabila 3
Bandă RGB LED 1
Bluetooth 5.3
Capacitate max. Totală RAM 256GB
Chipset Intel B860
Chipset audio 7.1 Ch HD Audio, Realtek AL1220
COM Port Nu
Conector Thunderbolt 2x Thunderbolt 4
Conectori SATA 4x SATA 6Gb/s
Controler Ethernet #1 2.5 Gigabit Realtek Ethernet
Controler Ethernet #2 Dragon RTL8125BG
Controler Wi-Fi Wi-Fi 6E
Dimensiuni 24.4 x 24.4 cm
Factor de formă a plăcii de baza Micro-ATX
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz} 8666
HDMI 1x HDMI 2.1
Porturi HD Audio Jacks: Line Out / Microphone (Gold Jacks)
Porturi USB 2.0 2x USB 2.0 (Support 4 USB Ports)
Porturi USB 3.x 1x USB Type-C + 2x USB 3.2 Gen1
Procesoare suportate Intel Core Ultra (Seria 2)
RAID RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
Slot PCI 4.0 Da
Sloturi de expansiune M.2 3
Sloturi memorie 4x DIMM
Sloturi PCI-Express x16 1
Sloturi PCI-Express x4 1
SOCKET 1851
Socket LGA1851
SPDIF port ieșire 1x Port optic SPDIF
Suport slot M2 # 1 M2: tip 2280 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 2 M2: PCIe Gen4 x4 (64 Gb/s)
Suport slot M2 # 3 M2: PCIe Gen4 x4 (64 Gb/s)
Tip Placă de bază
Tip Memorie DDR5 SDRAM
Tipul Memoriei DDR5
USB 2.0 Type-A 6x
USB 3.x Type-A 6x USB 3.2

Atenție! Verificați disponibilitatea produsului, configurația acestuia, prețul cu operatorul nostru. Aspectul, caracteristicile și configurația acestuia se pot modifica fără notificare prealabilă.

Prețul 0 nu prezintă ofertă publică.

-->
Produsele Populare Azi