Placă de bază ASRock B860M PRO-A WIFI, LGA1851, Intel B860, Micro-ATX
Placă de bază ASRock B860M PRO-A WIFI, LGA1851, Intel B860, Micro-ATX Placă de bază ASRock B860M PRO-A WIFI, LGA1851, Intel B860, Micro-ATX Placă de bază ASRock B860M PRO-A WIFI, LGA1851, Intel B860, Micro-ATX Placă de bază ASRock B860M PRO-A WIFI, LGA1851, Intel B860, Micro-ATX Placă de bază ASRock B860M PRO-A WIFI, LGA1851, Intel B860, Micro-ATX

Placă de bază ASRock B860M PRO-A WIFI, LGA1851, Intel B860, Micro-ATX

Producător: ASRock
Cod:
Art.: 246106

Stock: În Stoc

Preţ:

3319 MDL 166 EUR

Comandă rapidă

Factor de formă a plăcii de baza: Micro-ATX

Socket: LGA1851

Chipset: Intel B860

Tip Memorie: DDR5 SDRAM

Capacitate max. Totală RAM: 256GB

Sloturi memorie: 4x DIMM

Caracteristici
TipPlacă de bază
SocketLGA1851
ChipsetIntel B860
Factor de formă a plăcii de bazaMicro-ATX
Procesoare suportateIntel Core Ultra Processors (Series 2)
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz}8666
Tip MemorieDDR5 SDRAM
Sloturi memorie4x DIMM
Capacitate max. Totală RAM256GB
HDMI1x HDMI 2.1
DisplayPort1x DP 1.4
Chipset audio7.1 Ch HD Audio, Realtek ALC897
Controler Ethernet #12.5 Gigabit Realtek Ethernet
Controler Wi-Fi802.11ax 2x2 Wi-Fi + BT 5.x
Bluetooth5.3
Slot PCI 4.0Da
Sloturi PCI-Express x41
Sloturi PCI-Express x161
Sloturi PCI-Express x12
Sloturi de expansiune M.23
Suport slot M2 # 1M2: tip 2242/2260/2280 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 2M2: tip 2260/2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 3M2: type 2280 (PCIe Gen4 x2)
Conectori SATA4x SATA 6Gb/s
RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
USB 2.0 Type-A2x
USB Type-C1x USB 3.2
COM PortNu
USB 3.x Type-A3x USB 3.2
Porturi USB 2.04x USB 2.0
Porturi USB 3.x1x USB Type-C + 2x USB 3.2 Gen1
Dimensiuni24.4 x 24.4 cm
Specificaţii
Specificaţii
Bluetooth 5.3
Capacitate max. Totală RAM 256GB
Chipset Intel B860
Chipset audio 7.1 Ch HD Audio, Realtek ALC897
COM Port Nu
Conectori SATA 4x SATA 6Gb/s
Controler Ethernet #1 2.5 Gigabit Realtek Ethernet
Controler Wi-Fi 802.11ax 2x2 Wi-Fi + BT 5.x
Dimensiuni 24.4 x 24.4 cm
DisplayPort 1x DP 1.4
Factor de formă a plăcii de baza Micro-ATX
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz} 8666
HDMI 1x HDMI 2.1
Porturi USB 2.0 4x USB 2.0
Porturi USB 3.x 1x USB Type-C + 2x USB 3.2 Gen1
Procesoare suportate Intel Core Ultra Processors (Series 2)
RAID RAID 0, RAID 1, RAID 10
Slot PCI 4.0 Da
Sloturi de expansiune M.2 3
Sloturi memorie 4x DIMM
Sloturi PCI-Express x1 2
Sloturi PCI-Express x16 1
Sloturi PCI-Express x4 1
Socket LGA1851
SOCKET 1851
Suport slot M2 # 1 M2: tip 2242/2260/2280 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 2 M2: tip 2260/2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 3 M2: type 2280 (PCIe Gen4 x2)
Tip Placă de bază
Tip Memorie DDR5 SDRAM
Tipul Memoriei DDR5
USB 2.0 Type-A 2x
USB 3.x Type-A 3x USB 3.2
USB Type-C 1x USB 3.2

Atenție! Verificați disponibilitatea produsului, configurația acestuia, prețul cu operatorul nostru. Aspectul, caracteristicile și configurația acestuia se pot modifica fără notificare prealabilă.

Prețul 0 nu prezintă ofertă publică.

-->
Produsele Populare Azi