Placă de bază ASRock X870 STEEL LEGEND WIFI, AM5, AMD X870, ATX
Placă de bază ASRock X870 STEEL LEGEND WIFI, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază ASRock X870 STEEL LEGEND WIFI, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază ASRock X870 STEEL LEGEND WIFI, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază ASRock X870 STEEL LEGEND WIFI, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază ASRock X870 STEEL LEGEND WIFI, AM5, AMD X870, ATX

Placă de bază ASRock X870 STEEL LEGEND WIFI, AM5, AMD X870, ATX

Producător: ASRock
Cod:
Art.: 224193

Stock: În Stoc

Preţ:

6349 MDL 318 EUR

Comandă rapidă
Alte variante ale produsului (1)

Factor de formă a plăcii de baza: ATX

Socket: AM5

Chipset: AMD X870

Tip Memorie: DDR5 SDRAM

Capacitate max. Totală RAM: 256GB

Sloturi memorie: 4x DIMM

Caracteristici
TipPlacă de bază
Factor de formă a plăcii de bazaATX
SocketAM5
ChipsetAMD X870
Procesoare suportateRyzen series (7000/8000/9000)
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz}8000
Tip MemorieDDR5 SDRAM
Sloturi memorie4x DIMM
Capacitate max. Totală RAM256GB
HDMI1x HDMI 2.1
Chipset audio7.1 Ch HD Audio, Realtek ALC 4082
PorturiHD Audio Jacks: Line Out / Microphone (Gold Jacks)
SPDIF port ieșire1x Port optic SPDIF
Controler Ethernet #12.5 Gigabit Realtek Ethernet
Controler Ethernet #2Dragon RTL8125BG
Controler Wi-Fi802.11be 2x2 Wi-Fi 7 + BT 5.x
Bluetooth5.4
Slot PCI 4.0Da
Sloturi PCI-Express x162
Sloturi de expansiune M.23
Suport slot M2 # 1M2: PCIe Gen5 x4 (128 Gb/s)
Suport slot M2 # 2M2: PCIe Gen4 x4 (64 Gb/s)
Suport slot M2 # 3M2: PCIe Gen4 x4 (64 Gb/s)
Conectori SATA4x SATA 6Gb/s
RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
USB Type-C2x
COM PortNu
USB 3.x Type-A5x
USB 2.0 Type-A4x
Porturi USB 2.02x USB 2.0 (Support 4 USB Ports)
Porturi USB 3.x2x USB 3.2 Gen1 (Supports 4 USB 3.2 Gen1 ports) + USB-C 3.2 Gen 2x2
Banda LED adresabila3
Bandă RGB LED1
Dimensiuni30.5 x 24.4 cm
Specificaţii
Specificaţii
Banda LED adresabila 3
Bandă RGB LED 1
Bluetooth 5.4
Capacitate max. Totală RAM 256GB
Chipset AMD X870
Chipset audio 7.1 Ch HD Audio, Realtek ALC 4082
COM Port Nu
Conectori SATA 4x SATA 6Gb/s
Controler Ethernet #1 2.5 Gigabit Realtek Ethernet
Controler Ethernet #2 Dragon RTL8125BG
Controler Wi-Fi 802.11be 2x2 Wi-Fi 7 + BT 5.x
Dimensiuni 30.5 x 24.4 cm
Factor de formă a plăcii de baza ATX
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz} 8000
HDMI 1x HDMI 2.1
Porturi HD Audio Jacks: Line Out / Microphone (Gold Jacks)
Porturi USB 2.0 2x USB 2.0 (Support 4 USB Ports)
Porturi USB 3.x 2x USB 3.2 Gen1 (Supports 4 USB 3.2 Gen1 ports) + USB-C 3.2 Gen 2x2
Procesoare suportate Ryzen series (7000/8000/9000)
RAID RAID 0, RAID 1, RAID 10
Slot PCI 4.0 Da
Sloturi de expansiune M.2 3
Sloturi memorie 4x DIMM
Sloturi PCI-Express x16 2
SOCKET AM5
Socket AM5
SPDIF port ieșire 1x Port optic SPDIF
Suport slot M2 # 1 M2: PCIe Gen5 x4 (128 Gb/s)
Suport slot M2 # 2 M2: PCIe Gen4 x4 (64 Gb/s)
Suport slot M2 # 3 M2: PCIe Gen4 x4 (64 Gb/s)
Tip Placă de bază
Tip Memorie DDR5 SDRAM
Tipul Memoriei DDR5
USB 2.0 Type-A 4x
USB 3.x Type-A 5x
USB Type-C 2x

Atenție! Verificați disponibilitatea produsului, configurația acestuia, prețul cu operatorul nostru. Aspectul, caracteristicile și configurația acestuia se pot modifica fără notificare prealabilă.

Prețul 0 nu prezintă ofertă publică.

-->
Produsele Populare Azi