Placă de bază ASUS PRIME B840-PLUS WIFI, AM5, AMD B840, ATX
Placă de bază ASUS PRIME B840-PLUS WIFI, AM5, AMD B840, ATX Placă de bază ASUS PRIME B840-PLUS WIFI, AM5, AMD B840, ATX Placă de bază ASUS PRIME B840-PLUS WIFI, AM5, AMD B840, ATX Placă de bază ASUS PRIME B840-PLUS WIFI, AM5, AMD B840, ATX Placă de bază ASUS PRIME B840-PLUS WIFI, AM5, AMD B840, ATX Placă de bază ASUS PRIME B840-PLUS WIFI, AM5, AMD B840, ATX

Placă de bază ASUS PRIME B840-PLUS WIFI, AM5, AMD B840, ATX

Producător: ASUS
Cod:
Art.: 227439

Stock: În Stoc

Preţ:

4849 MDL 243 EUR

Comandă rapidă

Factor de formă a plăcii de baza: ATX

Socket: AM5

Chipset: AMD B840

Tip Memorie: DDR5 SDRAM

Capacitate max. Totală RAM: 192GB

Sloturi memorie: 4x DIMM

Conectori interni: conector S/PDIF Out, Thunderbolt 4

Caracteristici
TipPlacă de bază
Factor de formă a plăcii de bazaATX
SocketAM5
ChipsetAMD B840
Procesoare suportateRyzen series (7000/8000/9000)
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz}7600
Tip MemorieDDR5 SDRAM
Sloturi memorie4x DIMM
Capacitate max. Totală RAM192GB
HDMI1x HDMI 2.1
DisplayPort1x DP 1.4
Porturi3x audio jacks
Chipset audio7.1 Surround Sound High Definition Audio
Controler Ethernet #12.5 Gigabit Realtek Ethernet
Controler Wi-FiWi-Fi 6E
Bluetooth5.3
Slot PCI 4.0Da
Sloturi PCI-Express x164
Sloturi PCI-Express x11
Sloturi de expansiune M.23
Suport slot M2 # 1M2: tip 2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 2M2: tip 2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 3M2: tip 2242/2260/2280 (PCIe Gen3 x4)
Conectori SATA4x SATA 6Gb/s
RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
USB 3.x Type-A3x
USB Type-C1x
COM PortNu
USB 2.0 Type-A4x
Porturi USB 2.02x USB 2.0 (Support 4 USB Ports)
Porturi USB 3.x2x
COM Port1
Banda LED adresabila3
Dimensiuni30.5 x 24.4 cm
Specificaţii
Specificaţii
Banda LED adresabila 3
Bluetooth 5.3
Capacitate max. Totală RAM 192GB
Chipset AMD B840
Chipset audio 7.1 Surround Sound High Definition Audio
COM Port 1 • Nu
Conectori SATA 4x SATA 6Gb/s
Controler Ethernet #1 2.5 Gigabit Realtek Ethernet
Controler Wi-Fi Wi-Fi 6E
Dimensiuni 30.5 x 24.4 cm
DisplayPort 1x DP 1.4
Factor de formă a plăcii de baza ATX
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz} 7600
HDMI 1x HDMI 2.1
Porturi 3x audio jacks
Porturi USB 2.0 2x USB 2.0 (Support 4 USB Ports)
Porturi USB 3.x 2x
Procesoare suportate Ryzen series (7000/8000/9000)
RAID RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
Slot PCI 4.0 Da
Sloturi de expansiune M.2 3
Sloturi memorie 4x DIMM
Sloturi PCI-Express x1 1
Sloturi PCI-Express x16 4
SOCKET AM5
Socket AM5
Suport slot M2 # 1 M2: tip 2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 2 M2: tip 2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 3 M2: tip 2242/2260/2280 (PCIe Gen3 x4)
Tip Placă de bază
Tip Memorie DDR5 SDRAM
Tipul Memoriei DDR5
USB 2.0 Type-A 4x
USB 3.x Type-A 3x
USB Type-C 1x

Atenție! Verificați disponibilitatea produsului, configurația acestuia, prețul cu operatorul nostru. Aspectul, caracteristicile și configurația acestuia se pot modifica fără notificare prealabilă.

Prețul 0 nu prezintă ofertă publică.

-->
Produsele Populare Azi