Placă de bază ASUS PRIME X870-P WIFI, AM5, AMD X870, ATX
Placă de bază ASUS PRIME X870-P WIFI, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază ASUS PRIME X870-P WIFI, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază ASUS PRIME X870-P WIFI, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază ASUS PRIME X870-P WIFI, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază ASUS PRIME X870-P WIFI, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază ASUS PRIME X870-P WIFI, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază ASUS PRIME X870-P WIFI, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază ASUS PRIME X870-P WIFI, AM5, AMD X870, ATX

Placă de bază ASUS PRIME X870-P WIFI, AM5, AMD X870, ATX

Producător: ASUS
Cod:
Art.: 238056

Stock: În Stoc

Preţ:

6249 MDL 313 EUR

Comandă rapidă

Factor de formă a plăcii de baza: ATX

Socket: AM5

Chipset: AMD X870

Tip Memorie: DDR5 SDRAM

Capacitate max. Totală RAM: 256GB

Sloturi memorie: 4x DIMM

Caracteristici
TipPlacă de bază
Factor de formă a plăcii de bazaATX
SocketAM5
ChipsetAMD X870
Procesoare suportateRyzen series (7000/8000/9000)
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz}8000
Tip MemorieDDR5 SDRAM
Sloturi memorie4x DIMM
Capacitate max. Totală RAM256GB
HDMI1x HDMI 2.1
Porturi3x audio jacks
Chipset audio7.1 Surround Sound High Definition Audio
Controler Ethernet #12.5 Gigabit Realtek Ethernet
Controler Wi-Fi802.11be 2x2 Wi-Fi 7 + BT 5.x
Bluetooth5.4
Slot PCI 4.0Da
Sloturi PCI4
Sloturi PCI-Express x164
Sloturi de expansiune M.24
Suport slot M2 # 1M2: tip 2280 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 2M2: tip 2242/2260/2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 3M2: tip 2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 4M2: tip 2280 (PCIe Gen3 x2)
Conectori SATA2x SATA 6Gb/s
RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
USB 3.x Type-A4x
USB Type-C2x
COM PortNu
USB 2.0 Type-A4x
Porturi USB 2.02x USB 2.0 (Support 4 USB Ports)
Porturi USB 3.x1x USB Type-C + 1x USB 3.2 Gen1
PLT Port1
Banda LED adresabila3
Dimensiuni30.5 x 24.4 cm
Specificaţii
Specificaţii
Banda LED adresabila 3
Bluetooth 5.4
Capacitate max. Totală RAM 256GB
Chipset AMD X870
Chipset audio 7.1 Surround Sound High Definition Audio
COM Port Nu
Conectori SATA 2x SATA 6Gb/s
Controler Ethernet #1 2.5 Gigabit Realtek Ethernet
Controler Wi-Fi 802.11be 2x2 Wi-Fi 7 + BT 5.x
Dimensiuni 30.5 x 24.4 cm
Factor de formă a plăcii de baza ATX
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz} 8000
HDMI 1x HDMI 2.1
PLT Port 1
Porturi 3x audio jacks
Porturi USB 2.0 2x USB 2.0 (Support 4 USB Ports)
Porturi USB 3.x 1x USB Type-C + 1x USB 3.2 Gen1
Procesoare suportate Ryzen series (7000/8000/9000)
RAID RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
Slot PCI 4.0 Da
Sloturi de expansiune M.2 4
Sloturi memorie 4x DIMM
Sloturi PCI 4
Sloturi PCI-Express x16 4
Socket AM5
SOCKET AM5
Suport slot M2 # 1 M2: tip 2280 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 2 M2: tip 2242/2260/2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 3 M2: tip 2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 4 M2: tip 2280 (PCIe Gen3 x2)
Tip Placă de bază
Tip Memorie DDR5 SDRAM
Tipul Memoriei DDR5
USB 2.0 Type-A 4x
USB 3.x Type-A 4x
USB Type-C 2x

Atenție! Verificați disponibilitatea produsului, configurația acestuia, prețul cu operatorul nostru. Aspectul, caracteristicile și configurația acestuia se pot modifica fără notificare prealabilă.

Prețul 0 nu prezintă ofertă publică.

-->
Produsele Populare Azi