Placă de bază ASUS PRIME Z890-P WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX
Placă de bază ASUS PRIME Z890-P WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX Placă de bază ASUS PRIME Z890-P WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX Placă de bază ASUS PRIME Z890-P WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX Placă de bază ASUS PRIME Z890-P WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX Placă de bază ASUS PRIME Z890-P WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX Placă de bază ASUS PRIME Z890-P WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX Placă de bază ASUS PRIME Z890-P WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX Placă de bază ASUS PRIME Z890-P WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX

Placă de bază ASUS PRIME Z890-P WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX

Producător: ASUS
Cod:
Art.: 240573

Stock: În Stoc

Preţ:

5949 MDL 298 EUR

Comandă rapidă

Factor de formă a plăcii de baza: ATX

Socket: LGA1851

Chipset: Intel Z890

Tip Memorie: DDR5 SDRAM

Capacitate max. Totală RAM: 256GB

Sloturi memorie: 4x DIMM

Caracteristici
TipPlacă de bază
Factor de formă a plăcii de bazaATX
SocketLGA1851
ChipsetIntel Z890
Procesoare suportateIntel Core Ultra Processors (Series 2)
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz}8666
Tip MemorieDDR5 SDRAM
Sloturi memorie4x DIMM
Capacitate max. Totală RAM256GB
HDMI1x
DisplayPort1x
Porturi3x audio jacks
Chipset audio7.1 Surround Sound High Definition Audio
Controler Ethernet #12.5 Gigabit Realtek Ethernet
Bluetooth5.4
Controler Wi-FiWi-Fi 7
Slot PCI 4.0Da
Sloturi PCI-Express x41
Sloturi PCI1
Sloturi PCI-Express x164
Sloturi PCI-Express x12
Sloturi de expansiune M.24
Suport slot M2 # 1M2: type 2280/22110 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 2M2: tip 2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 3M2: type 2280/22110 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 4M2: tip 2242/2260/2280 (PCIe Gen4 x4)
Conectori SATA4x SATA 6Gb/s
RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
Porturi PS/21
USB 3.x Type-A3x
COM PortNu
USB 2.0 Type-A4x
Conector Thunderbolt1x Thunderbolt 4
Porturi USB 2.02x USB 2.0
Porturi USB 3.x2x
COM Port1
Banda LED adresabila3
Bandă RGB LED1
Dimensiuni30.5 x 24.4 cm
Specificaţii
Specificaţii
Banda LED adresabila 3
Bandă RGB LED 1
Bluetooth 5.4
Capacitate max. Totală RAM 256GB
Chipset Intel Z890
Chipset audio 7.1 Surround Sound High Definition Audio
COM Port 1 • Nu
Conector Thunderbolt 1x Thunderbolt 4
Conectori SATA 4x SATA 6Gb/s
Controler Ethernet #1 2.5 Gigabit Realtek Ethernet
Controler Wi-Fi Wi-Fi 7
Dimensiuni 30.5 x 24.4 cm
DisplayPort 1x
Factor de formă a plăcii de baza ATX
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz} 8666
HDMI 1x
Porturi 3x audio jacks
Porturi PS/2 1
Porturi USB 2.0 2x USB 2.0
Porturi USB 3.x 2x
Procesoare suportate Intel Core Ultra Processors (Series 2)
RAID RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
Slot PCI 4.0 Da
Sloturi de expansiune M.2 4
Sloturi memorie 4x DIMM
Sloturi PCI 1
Sloturi PCI-Express x1 2
Sloturi PCI-Express x16 4
Sloturi PCI-Express x4 1
SOCKET 1851
Socket LGA1851
Suport slot M2 # 1 M2: type 2280/22110 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 2 M2: tip 2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 3 M2: type 2280/22110 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 4 M2: tip 2242/2260/2280 (PCIe Gen4 x4)
Tip Placă de bază
Tip Memorie DDR5 SDRAM
Tipul Memoriei DDR5
USB 2.0 Type-A 4x
USB 3.x Type-A 3x

Atenție! Verificați disponibilitatea produsului, configurația acestuia, prețul cu operatorul nostru. Aspectul, caracteristicile și configurația acestuia se pot modifica fără notificare prealabilă.

Prețul 0 nu prezintă ofertă publică.

-->
Produsele Populare Azi