Placă de bază ASUS PROART X870E-CREATOR WIFI, AM5, AMD X870E, ATX
Placă de bază ASUS PROART X870E-CREATOR WIFI, AM5, AMD X870E, ATX Placă de bază ASUS PROART X870E-CREATOR WIFI, AM5, AMD X870E, ATX Placă de bază ASUS PROART X870E-CREATOR WIFI, AM5, AMD X870E, ATX Placă de bază ASUS PROART X870E-CREATOR WIFI, AM5, AMD X870E, ATX Placă de bază ASUS PROART X870E-CREATOR WIFI, AM5, AMD X870E, ATX Placă de bază ASUS PROART X870E-CREATOR WIFI, AM5, AMD X870E, ATX

Placă de bază ASUS PROART X870E-CREATOR WIFI, AM5, AMD X870E, ATX

Producător: ASUS
Cod:
Art.: 231614

Stock: În Stoc

Preţ:

12349 MDL 618 EUR

Comandă rapidă

Factor de formă a plăcii de baza: ATX

Socket: AM5

Chipset: AMD X870E

Tip Memorie: DDR5 SDRAM

Capacitate max. Totală RAM: 256GB

Sloturi memorie: 4x DIMM

Frecvență memorie: 4400 MHz

Caracteristici
TipPlacă de bază
Factor de formă a plăcii de bazaATX
SocketAM5
ChipsetAMD X870E
Procesoare suportateRyzen series (7000/8000/9000)
Frecvență memorie4400 MHz
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz}8000
Tip MemorieDDR5 SDRAM
Sloturi memorie4x DIMM
Capacitate max. Totală RAM256GB
HDMI1x
DisplayPort1x DisplayPort
Chipset audio7.1 Ch HD Audio, Realtek AL1220P
Porturi3x audio jacks
Controler Ethernet #12.5 Gigabit Realtek Ethernet
Bluetooth5.4
Controler Wi-FiWi-Fi 7
Slot PCI 4.0Da
Sloturi PCI-Express x163
Sloturi PCI-Express x41
Sloturi PCI1
Sloturi PCI-Express x12
Sloturi de expansiune M.24
Suport slot M2 # 1M2: tip 2242/2260/2280 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 2M2: type 2242/2260/2280 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 3M2: tip 2242/2260/2280/22110 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 4M2: tip 2242/2260/2280/22110 (PCIe Gen4 x4)
Conectori SATA4x SATA 6Gb/s
RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
Porturi PS/21
COM PortNu
Bandă RGB LED1
Dimensiuni30.5 x 24.4 cm
Specificaţii
Specificaţii
Bandă RGB LED 1
Bluetooth 5.4
Capacitate max. Totală RAM 256GB
Chipset AMD X870E
Chipset audio 7.1 Ch HD Audio, Realtek AL1220P
COM Port Nu
Conectori SATA 4x SATA 6Gb/s
Controler Ethernet #1 2.5 Gigabit Realtek Ethernet
Controler Wi-Fi Wi-Fi 7
Dimensiuni 30.5 x 24.4 cm
DisplayPort 1x DisplayPort
Factor de formă a plăcii de baza ATX
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz} 8000
Frecvență memorie 4400 MHz
HDMI 1x
Porturi 3x audio jacks
Porturi PS/2 1
Procesoare suportate Ryzen series (7000/8000/9000)
RAID RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
Slot PCI 4.0 Da
Sloturi de expansiune M.2 4
Sloturi memorie 4x DIMM
Sloturi PCI 1
Sloturi PCI-Express x1 2
Sloturi PCI-Express x16 3
Sloturi PCI-Express x4 1
SOCKET AM5
Socket AM5
Suport slot M2 # 1 M2: tip 2242/2260/2280 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 2 M2: type 2242/2260/2280 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 3 M2: tip 2242/2260/2280/22110 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 4 M2: tip 2242/2260/2280/22110 (PCIe Gen4 x4)
Tip Placă de bază
Tip Memorie DDR5 SDRAM
Tipul Memoriei DDR5

Atenție! Verificați disponibilitatea produsului, configurația acestuia, prețul cu operatorul nostru. Aspectul, caracteristicile și configurația acestuia se pot modifica fără notificare prealabilă.

Prețul 0 nu prezintă ofertă publică.

-->
Produsele Populare Azi