Placă de bază ASUS PROART Z890-CREATOR WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX
Placă de bază ASUS PROART Z890-CREATOR WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX Placă de bază ASUS PROART Z890-CREATOR WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX Placă de bază ASUS PROART Z890-CREATOR WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX Placă de bază ASUS PROART Z890-CREATOR WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX Placă de bază ASUS PROART Z890-CREATOR WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX Placă de bază ASUS PROART Z890-CREATOR WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX

Placă de bază ASUS PROART Z890-CREATOR WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX

Producător: ASUS
Cod:
Art.: 240276

Stock: În Stoc

Preţ:

12749 MDL 638 EUR

Comandă rapidă

Factor de formă a plăcii de baza: ATX

Socket: LGA1851

Chipset: Intel Z890

Tip Memorie: DDR5 SDRAM

Capacitate max. Totală RAM: 256GB

Sloturi memorie: 4x DIMM

Caracteristici
TipPlacă de bază
Factor de formă a plăcii de bazaATX
SocketLGA1851
ChipsetIntel Z890
Procesoare suportateIntel Core Ultra Processors (Series 2)
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz}9066
Tip MemorieDDR5 SDRAM
Sloturi memorie4x DIMM
Capacitate max. Totală RAM256GB
HDMI1x HDMI
Porturi2 x audio jacks
Chipset audio7.1 Ch HD Audio, Realtek ALC1220
Controler Wi-Fi2x2 Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth5.4
Slot PCI 4.0Da
Sloturi PCI-Express x163
Sloturi PCI-Express x41
Sloturi PCI1
Sloturi PCI-Express x12
Sloturi de expansiune M.25
Suport slot M2 # 1M2: tip 2242/2260/2280/22110 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 2M2: tip 2242/2260/2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 3M2: tip 2242/2260/2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 4M2: tip 2242/2260/2280 (PCIe Gen4 x4)
Conectori SATA4x SATA 6Gb/s
RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
Porturi PS/21
USB 3.x Type-A6x
USB Type-C1x
Conector Thunderbolt2x Thunderbolt 3
COM PortDa
USB 2.0 Type-A1x
Porturi USB 2.01x USB 2.0
Porturi USB 3.x1x USB Type-C + 1x USB 3.2 Gen1
Bandă RGB LED1
Dimensiuni30.5 x 24.4 cm
Specificaţii
Specificaţii
Bandă RGB LED 1
Bluetooth 5.4
Capacitate max. Totală RAM 256GB
Chipset Intel Z890
Chipset audio 7.1 Ch HD Audio, Realtek ALC1220
COM Port Da
Conector Thunderbolt 2x Thunderbolt 3
Conectori SATA 4x SATA 6Gb/s
Controler Wi-Fi 2x2 Wi-Fi 7 (802.11be)
Dimensiuni 30.5 x 24.4 cm
Factor de formă a plăcii de baza ATX
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz} 9066
HDMI 1x HDMI
Porturi 2 x audio jacks
Porturi PS/2 1
Porturi USB 2.0 1x USB 2.0
Porturi USB 3.x 1x USB Type-C + 1x USB 3.2 Gen1
Procesoare suportate Intel Core Ultra Processors (Series 2)
RAID RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
Slot PCI 4.0 Da
Sloturi de expansiune M.2 5
Sloturi memorie 4x DIMM
Sloturi PCI 1
Sloturi PCI-Express x1 2
Sloturi PCI-Express x16 3
Sloturi PCI-Express x4 1
SOCKET 1851
Socket LGA1851
Suport slot M2 # 1 M2: tip 2242/2260/2280/22110 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 2 M2: tip 2242/2260/2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 3 M2: tip 2242/2260/2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 4 M2: tip 2242/2260/2280 (PCIe Gen4 x4)
Tip Placă de bază
Tip Memorie DDR5 SDRAM
Tipul Memoriei DDR5
USB 2.0 Type-A 1x
USB 3.x Type-A 6x
USB Type-C 1x

Atenție! Verificați disponibilitatea produsului, configurația acestuia, prețul cu operatorul nostru. Aspectul, caracteristicile și configurația acestuia se pot modifica fără notificare prealabilă.

Prețul 0 nu prezintă ofertă publică.

-->
Produsele Populare Azi