Placă de bază ASUS ROG STRIX B850-A GAMING WIFI, AM5, AMD B850, ATX
Placă de bază ASUS ROG STRIX B850-A GAMING WIFI, AM5, AMD B850, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX B850-A GAMING WIFI, AM5, AMD B850, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX B850-A GAMING WIFI, AM5, AMD B850, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX B850-A GAMING WIFI, AM5, AMD B850, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX B850-A GAMING WIFI, AM5, AMD B850, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX B850-A GAMING WIFI, AM5, AMD B850, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX B850-A GAMING WIFI, AM5, AMD B850, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX B850-A GAMING WIFI, AM5, AMD B850, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX B850-A GAMING WIFI, AM5, AMD B850, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX B850-A GAMING WIFI, AM5, AMD B850, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX B850-A GAMING WIFI, AM5, AMD B850, ATX

Placă de bază ASUS ROG STRIX B850-A GAMING WIFI, AM5, AMD B850, ATX

Producător: ASUS
Cod:
Art.: 238053

Stock: În Stoc

Preţ:

6999 MDL 350 EUR

Comandă rapidă

Factor de formă a plăcii de baza: ATX

Socket: AM5

Chipset: AMD B850

Tip Memorie: DDR5 SDRAM

Capacitate max. Totală RAM: 256GB

Sloturi memorie: 4x DIMM

Frecvență memorie: 5600 MHz

Caracteristici
TipPlacă de bază
Factor de formă a plăcii de bazaATX
SocketAM5
ChipsetAMD B850
Procesoare suportateRyzen series (7000/8000/9000)
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz}8000
Frecvență memorie5600 MHz
Tip MemorieDDR5 SDRAM
Sloturi memorie4x DIMM
Capacitate max. Totală RAM256GB
HDMI1x HDMI 1.4
DisplayPort1x DP 2.1
Chipset audio7.1 Ch HD Audio, Realtek ALC 4080
Porturi1х
SPDIF port ieșire1x Port optic SPDIF
Controler Ethernet #11x Intel 2.5Gb Ethernet ASUS LANGuard
Controler Wi-Fi802.11be 2x2 Wi-Fi 7 + BT 5.x
Bluetooth5.4
Slot PCI 4.0Da
Sloturi PCI-Express x163
Sloturi PCI3
Sloturi de expansiune M.24
Suport slot M2 # 1M2: tip 2242/2260/2280 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 2M2: tip 2242/2260/2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 3M2: tip 2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 4M2: tip 2280 (PCIe Gen4 x4)
Conectori SATA2x SATA 6Gb/s
RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
USB 3.x Type-A6x
USB Type-C2x
COM PortNu
USB 2.0 Type-A2x
Porturi USB 2.02x USB 2.0 (Support 4 USB Ports)
Porturi USB 3.x1x USB Type-C + 1x USB 3.2 Gen1
Dimensiuni30.5 x 24.4 cm
Specificaţii
Specificaţii
Bluetooth 5.4
Capacitate max. Totală RAM 256GB
Chipset AMD B850
Chipset audio 7.1 Ch HD Audio, Realtek ALC 4080
COM Port Nu
Conectori SATA 2x SATA 6Gb/s
Controler Ethernet #1 1x Intel 2.5Gb Ethernet ASUS LANGuard
Controler Wi-Fi 802.11be 2x2 Wi-Fi 7 + BT 5.x
Dimensiuni 30.5 x 24.4 cm
DisplayPort 1x DP 2.1
Factor de formă a plăcii de baza ATX
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz} 8000
Frecvență memorie 5600 MHz
HDMI 1x HDMI 1.4
Porturi 1х
Porturi USB 2.0 2x USB 2.0 (Support 4 USB Ports)
Porturi USB 3.x 1x USB Type-C + 1x USB 3.2 Gen1
Procesoare suportate Ryzen series (7000/8000/9000)
RAID RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
Slot PCI 4.0 Da
Sloturi de expansiune M.2 4
Sloturi memorie 4x DIMM
Sloturi PCI 3
Sloturi PCI-Express x16 3
SOCKET AM5
Socket AM5
SPDIF port ieșire 1x Port optic SPDIF
Suport slot M2 # 1 M2: tip 2242/2260/2280 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 2 M2: tip 2242/2260/2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 3 M2: tip 2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 4 M2: tip 2280 (PCIe Gen4 x4)
Tip Placă de bază
Tip Memorie DDR5 SDRAM
Tipul Memoriei DDR5
USB 2.0 Type-A 2x
USB 3.x Type-A 6x
USB Type-C 2x

Atenție! Verificați disponibilitatea produsului, configurația acestuia, prețul cu operatorul nostru. Aspectul, caracteristicile și configurația acestuia se pot modifica fără notificare prealabilă.

Prețul 0 nu prezintă ofertă publică.

-->
Produsele Populare Azi