Placă de bază ASUS ROG STRIX X870-A GAMING WIFI, AM5, AMD X870, ATX
Placă de bază ASUS ROG STRIX X870-A GAMING WIFI, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX X870-A GAMING WIFI, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX X870-A GAMING WIFI, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX X870-A GAMING WIFI, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX X870-A GAMING WIFI, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX X870-A GAMING WIFI, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX X870-A GAMING WIFI, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX X870-A GAMING WIFI, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX X870-A GAMING WIFI, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX X870-A GAMING WIFI, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX X870-A GAMING WIFI, AM5, AMD X870, ATX

Placă de bază ASUS ROG STRIX X870-A GAMING WIFI, AM5, AMD X870, ATX

Producător: ASUS
Cod:
Art.: 232912

Stock: În Stoc

Preţ:

10049 MDL 503 EUR

Comandă rapidă

Factor de formă a plăcii de baza: ATX

Socket: AM5

Chipset: AMD X870

Tip Memorie: DDR5 SDRAM

Capacitate max. Totală RAM: 192GB

Sloturi memorie: 4x DIMM

Caracteristici
TipPlacă de bază
Factor de formă a plăcii de bazaATX
SocketAM5
ChipsetAMD X870
Procesoare suportateRyzen series (7000/8000/9000)
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz}8000
Tip MemorieDDR5 SDRAM
Sloturi memorie4x DIMM
Capacitate max. Totală RAM192GB
HDMI1x HDMI
DisplayPort1x DisplayPort
Chipset audio7.1 Ch HD Audio, Realtek ALC 4080
Porturi2 x audio jacks
SPDIF port ieșire1x Port optic SPDIF
Controler Ethernet #11 Gigabit Realtek Ethernet
Bluetooth5.4
Controler Wi-FiWi-Fi 7
Slot PCI 4.0Da
Sloturi PCI-Express x162
Sloturi de expansiune M.24
Suport slot M2 # 1M2: tip 2242/2260/2280 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 2M2: tip 22110/2280 (PCIe Gen5 x4/x2)
Suport slot M2 # 3M2: tip 2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 4M2: tip 2280 (PCIe Gen4 x4)
Conectori SATA2x SATA 6Gb/s
RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
USB 3.x Type-A9x
USB Type-C3x
COM PortNu
Porturi USB 2.02x USB 2.0
Porturi USB 3.x2x
Dimensiuni30.5 x 24.4 cm
Specificaţii
Specificaţii
Bluetooth 5.4
Capacitate max. Totală RAM 192GB
Chipset AMD X870
Chipset audio 7.1 Ch HD Audio, Realtek ALC 4080
COM Port Nu
Conectori SATA 2x SATA 6Gb/s
Controler Ethernet #1 1 Gigabit Realtek Ethernet
Controler Wi-Fi Wi-Fi 7
Dimensiuni 30.5 x 24.4 cm
DisplayPort 1x DisplayPort
Factor de formă a plăcii de baza ATX
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz} 8000
HDMI 1x HDMI
Porturi 2 x audio jacks
Porturi USB 2.0 2x USB 2.0
Porturi USB 3.x 2x
Procesoare suportate Ryzen series (7000/8000/9000)
RAID RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
Slot PCI 4.0 Da
Sloturi de expansiune M.2 4
Sloturi memorie 4x DIMM
Sloturi PCI-Express x16 2
Socket AM5
SOCKET AM5
SPDIF port ieșire 1x Port optic SPDIF
Suport slot M2 # 1 M2: tip 2242/2260/2280 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 2 M2: tip 22110/2280 (PCIe Gen5 x4/x2)
Suport slot M2 # 3 M2: tip 2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 4 M2: tip 2280 (PCIe Gen4 x4)
Tip Placă de bază
Tip Memorie DDR5 SDRAM
Tipul Memoriei DDR5
USB 3.x Type-A 9x
USB Type-C 3x

Atenție! Verificați disponibilitatea produsului, configurația acestuia, prețul cu operatorul nostru. Aspectul, caracteristicile și configurația acestuia se pot modifica fără notificare prealabilă.

Prețul 0 nu prezintă ofertă publică.

-->
Produsele Populare Azi