Placă de bază ASUS ROG STRIX Z890-E GAMING WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX
Placă de bază ASUS ROG STRIX Z890-E GAMING WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX Z890-E GAMING WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX Z890-E GAMING WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX Z890-E GAMING WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX Z890-E GAMING WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX Z890-E GAMING WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX Z890-E GAMING WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX Z890-E GAMING WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX Z890-E GAMING WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX Placă de bază ASUS ROG STRIX Z890-E GAMING WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX

Placă de bază ASUS ROG STRIX Z890-E GAMING WIFI, LGA1851, Intel Z890, ATX

Producător: ASUS
Cod:
Art.: 225538

Stock: În Stoc

Preţ:

11549 MDL 578 EUR

Comandă rapidă

Factor de formă a plăcii de baza: ATX

Socket: LGA1851

Chipset: Intel Z890

Tip Memorie: DDR5 SDRAM

Capacitate max. Totală RAM: 192GB

Sloturi memorie: 4x DIMM

Caracteristici
TipPlacă de bază
Factor de formă a plăcii de bazaATX
SocketLGA1851
ChipsetIntel Z890
Procesoare suportateIntel Core Ultra (Seria 2)
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz}8800
Tip MemorieDDR5 SDRAM
Sloturi memorie4x DIMM
Capacitate max. Totală RAM192GB
HDMI1x HDMI 2.1
DisplayPort1x DP 1.4
Chipset audio7.1 Ch HD Audio, Realtek ALC 4080
Porturi2 x audio jacks
SPDIF port ieșire1x Port optic SPDIF
Controler Ethernet #15 Gigabit Realtek Ethernet
Controler Wi-Fi2x2 Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth5.4
Slot PCI 4.0Da
Sloturi PCI-Express x162
Sloturi de expansiune M.27
Suport slot M2 # 1M2: tip 2242/2260/2280/22110 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 2M2: tip 2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 3M2: tip 2242/2260/2280 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 4M2: tip 2242/2260/2280 (PCIe Gen5 x4)
Conectori SATA4x SATA 6Gb/s
RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
USB 3.x Type-A10x
USB Type-C2x
Conector Thunderbolt2x Thunderbolt 4
COM PortNu
Porturi USB 2.03x USB 2.0 (suporta 6 porturi USB)
Porturi USB 3.x2x
Banda LED adresabila3
Dimensiuni30.5 x 24.4 cm
Specificaţii
Specificaţii
Banda LED adresabila 3
Bluetooth 5.4
Capacitate max. Totală RAM 192GB
Chipset Intel Z890
Chipset audio 7.1 Ch HD Audio, Realtek ALC 4080
COM Port Nu
Conector Thunderbolt 2x Thunderbolt 4
Conectori SATA 4x SATA 6Gb/s
Controler Ethernet #1 5 Gigabit Realtek Ethernet
Controler Wi-Fi 2x2 Wi-Fi 7 (802.11be)
Dimensiuni 30.5 x 24.4 cm
DisplayPort 1x DP 1.4
Factor de formă a plăcii de baza ATX
Frecventa maximă memorie (OC) {Mhz} 8800
HDMI 1x HDMI 2.1
Porturi 2 x audio jacks
Porturi USB 2.0 3x USB 2.0 (suporta 6 porturi USB)
Porturi USB 3.x 2x
Procesoare suportate Intel Core Ultra (Seria 2)
RAID RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
Slot PCI 4.0 Da
Sloturi de expansiune M.2 7
Sloturi memorie 4x DIMM
Sloturi PCI-Express x16 2
SOCKET 1851
Socket LGA1851
SPDIF port ieșire 1x Port optic SPDIF
Suport slot M2 # 1 M2: tip 2242/2260/2280/22110 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 2 M2: tip 2280 (PCIe Gen4 x4)
Suport slot M2 # 3 M2: tip 2242/2260/2280 (PCIe Gen5 x4)
Suport slot M2 # 4 M2: tip 2242/2260/2280 (PCIe Gen5 x4)
Tip Placă de bază
Tip Memorie DDR5 SDRAM
Tipul Memoriei DDR5
USB 3.x Type-A 10x
USB Type-C 2x

Atenție! Verificați disponibilitatea produsului, configurația acestuia, prețul cu operatorul nostru. Aspectul, caracteristicile și configurația acestuia se pot modifica fără notificare prealabilă.

Prețul 0 nu prezintă ofertă publică.

-->
Produsele Populare Azi