Placă de bază Gigabyte X870 A ELITE WIFI7, AM5, AMD X870, ATX
Placă de bază Gigabyte X870 A ELITE WIFI7, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază Gigabyte X870 A ELITE WIFI7, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază Gigabyte X870 A ELITE WIFI7, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază Gigabyte X870 A ELITE WIFI7, AM5, AMD X870, ATX Placă de bază Gigabyte X870 A ELITE WIFI7, AM5, AMD X870, ATX

Placă de bază Gigabyte X870 A ELITE WIFI7, AM5, AMD X870, ATX

Producător: Gigabyte
Cod:
Art.: 231430

Stock: În Stoc

Preţ:

6999 MDL 350 EUR

Comandă rapidă

Factor de formă a plăcii de baza: ATX

Socket: AM5

Chipset: AMD X870

Tip Memorie: DDR5 SDRAM

Capacitate max. Totală RAM: 256GB

Sloturi memorie: 4x DIMM

Frecvență memorie: 8200 Mhz

Caracteristici
TipPlacă de bază
Factor de formă a plăcii de bazaATX
SocketAM5
ChipsetAMD X870
Procesoare suportateRyzen series (7000/8000/9000)
Frecvență memorie8200 Mhz
Tip MemorieDDR5 SDRAM
Sloturi memorie4x DIMM
Capacitate max. Totală RAM256GB
HDMI1x HDMI
DisplayPort2x DisplayPort
Porturi2 x audio jacks
Chipset audio7.1 Ch HD Audio, Realtek AL1220
Controler Ethernet #11 Gigabit Realtek Ethernet
Bluetooth5.4
Controler Wi-FiWi-Fi 7
Slot PCI 4.0Nu
Sloturi PCI-Express x163
Sloturi PCI-Express x41
Sloturi PCI1
Sloturi PCI-Express x12
Sloturi de expansiune M.24
Suport slot M2 # 1M2: tip 25110/22110/2580/2280 (PCIe Gen5 x4/x2)
Suport slot M2 # 2M2: tip 22110/2280 (PCIe Gen5 x4/x2)
Suport slot M2 # 3M2: tip 22110/2280 (PCIe Gen4 x2)
Conectori SATA4x SATA 6Gb/s
RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
Porturi PS/21
USB 3.x Type-A4x
USB Type-C2x
COM PortNu
USB 2.0 Type-A4x
Porturi USB 2.02x USB 2.0
Porturi USB 3.x1x USB 3.2 Gen1
Bandă RGB LED1
Dimensiuni30.5 x 24.4 cm
Specificaţii
Specificaţii
Bandă RGB LED 1
Bluetooth 5.4
Capacitate max. Totală RAM 256GB
Chipset AMD X870
Chipset audio 7.1 Ch HD Audio, Realtek AL1220
COM Port Nu
Conectori SATA 4x SATA 6Gb/s
Controler Ethernet #1 1 Gigabit Realtek Ethernet
Controler Wi-Fi Wi-Fi 7
Dimensiuni 30.5 x 24.4 cm
DisplayPort 2x DisplayPort
Factor de formă a plăcii de baza ATX
Frecvență memorie 8200 Mhz
HDMI 1x HDMI
Porturi 2 x audio jacks
Porturi PS/2 1
Porturi USB 2.0 2x USB 2.0
Porturi USB 3.x 1x USB 3.2 Gen1
Procesoare suportate Ryzen series (7000/8000/9000)
RAID RAID 0, RAID 1, RAID 10
Slot PCI 4.0 Nu
Sloturi de expansiune M.2 4
Sloturi memorie 4x DIMM
Sloturi PCI 1
Sloturi PCI-Express x1 2
Sloturi PCI-Express x16 3
Sloturi PCI-Express x4 1
SOCKET AM5
Socket AM5
Suport slot M2 # 1 M2: tip 25110/22110/2580/2280 (PCIe Gen5 x4/x2)
Suport slot M2 # 2 M2: tip 22110/2280 (PCIe Gen5 x4/x2)
Suport slot M2 # 3 M2: tip 22110/2280 (PCIe Gen4 x2)
Tip Placă de bază
Tip Memorie DDR5 SDRAM
USB 2.0 Type-A 4x
USB 3.x Type-A 4x
USB Type-C 2x

Atenție! Verificați disponibilitatea produsului, configurația acestuia, prețul cu operatorul nostru. Aspectul, caracteristicile și configurația acestuia se pot modifica fără notificare prealabilă.

Prețul 0 nu prezintă ofertă publică.

-->
Produsele Populare Azi