Sistem audio 2.0 CH F&D R60BT, Negru
Sistem audio 2.0 CH F&D R60BT, Negru Sistem audio 2.0 CH F&D R60BT, Negru Sistem audio 2.0 CH F&D R60BT, Negru Sistem audio 2.0 CH F&D R60BT, Negru Sistem audio 2.0 CH F&D R60BT, Negru Sistem audio 2.0 CH F&D R60BT, Negru Sistem audio 2.0 CH F&D R60BT, Negru Sistem audio 2.0 CH F&D R60BT, Negru

Sistem audio 2.0 CH F&D R60BT, Negru

Producător: F&D
Cod:
Art.: 250908

Stock: În Stoc

Preţ:

1899 MDL 95 EUR

Comandă rapidă

Tip boxe: Sistem audio

Design boxe: Raft/ birou

Putere RMS: 120 W

Materiale: MDF

Sistem Canale Audio: 2.0 CH

Conexiune fără fir: Bluetooth

USB: 1x

Caracteristici
Tip boxeSistem audio
Design boxeRaft/ birou
Putere RMS{W}120
Distribuirea Puterii2 x 60W
MaterialeMDF
Nuanță culoareNegru | Maro
CuloareNegru
Sursă de alimentarePriză AC
Conexiune fără firBluetooth
Lungime cablu {m}1,2
Raza semnal maximă {m}15
Conectori audio3.5 mm mini-jack
Bluetooth4.0
Conectori sursă audioS/PDIF
USB1x
Conector căști audioDa
Sistem Canale Audio2.0 CH
Min. limita de frecvență {Hz}20
Amplasarea frecvențelor înalte și joaseDin spate
Limita maximă de frecvență {Hz}20000
Drivere cu gamă completă10
Difuzor de frecvență înaltă1"
Drivere gamă medie46 x 90 mm
SubwooferDa
Sisteme audio acceptateRCA output jack
TelecomandăDa
Panou de controlPornire / Oprire, Control Volum
Dimensiuni boxe (Î x L x A)342 х 277 х 193 mm
Dimensiuni subwoofer (Î x L x A)73 x 410 x 95 mm
Greutate {kg}10,3
Specificaţii
Specificaţii
Amplasarea frecvențelor înalte și joase Din spate
Bluetooth 4.0
Butoane de control Pornire / Oprire, Control volum
Conector căști audio Da
Conectori audio 3.5 mm mini-jack
Conectori sursă audio S/PDIF
Conexiune fără fir Bluetooth
Culoare Negru
Design boxe Raft/ birou
Difuzor de frecvență înaltă 1"
Dimensiuni boxe (Î x L x A) 342 х 277 х 193 mm
Dimensiuni subwoofer (Î x L x A) 73 x 410 x 95 mm
Distribuirea Puterii 2 x 60W
Drivere cu gamă completă 10
Drivere gamă medie 46 x 90 mm
Limita maximă de frecvență {Hz} 20000
Lungime cablu {m} 1,2
Materiale MDF
Min. limita de frecvență {Hz} 20
Nuanță culoare Negru | Maro
Panou de control Pornire / Oprire, Control Volum
Putere RMS{W} 120
Raza semnal maximă {m} 15
Sistem Canale Audio 2.0 CH
Sisteme audio acceptate RCA output jack
Subwoofer Da
Sursă de alimentare Priză AC
Telecomandă Da
Tip boxe Sistem audio
USB 1x

Atenție! Verificați disponibilitatea produsului, configurația acestuia, prețul cu operatorul nostru. Aspectul, caracteristicile și configurația acestuia se pot modifica fără notificare prealabilă.

Prețul 0 nu prezintă ofertă publică.

-->
Produsele Populare Azi