Sistem audio 2.1 CH F&D F190X, Negru
Sistem audio 2.1 CH F&D F190X, Negru Sistem audio 2.1 CH F&D F190X, Negru Sistem audio 2.1 CH F&D F190X, Negru

Sistem audio 2.1 CH F&D F190X, Negru

Producător: F&D
Cod:
Art.: 209715

Stock: În Stoc

Preţ:

1109 MDL 56 EUR

Comandă rapidă

Tip boxe: Sistem audio

Design boxe: Raft/ Masă

Putere RMS: 46 W

Radio: Radio FM

Materiale: MDF

Sistem Canale Audio: 2.1 CH

Conexiune fără fir: Bluetooth

USB

Caracteristici
Tip boxeSistem audio
Design boxeRaft/ birou
Putere RMS{W}46
Distribuirea Puterii2 x 15W + 16W
MaterialeMDF
RadioRadio FM
CuloareNegru
Nuanță culoareNegru
Sursă de alimentarePriză AC
Bluetooth5.0
Conexiune fără firBluetooth
Lungime cablu {m}1,2
Raza semnal maximă {m}15
Cablu audio detașabilDa
Conectori sursă audio2 x RCA
Conectori audio3.5mm mini-jack, USB
Conector căști audioDa
USBDa
Sistem Canale Audio2.1 CH
Min. limita de frecvență {Hz}35
Amplasarea frecvențelor înalte și joaseÎnainte
Limita maximă de frecvență {Hz}20000
Drivere cu gamă completă10
Difuzor de frecvență înaltă2
Subwoofer5.25"
Drivere gamă medie46 x 90 mm
Sisteme audio acceptateRCA output jack
TelecomandăTelecomanda Radio
Panou de controlPornire/Oprire, Control volum, Pornire / Oprire bluetooth
Tip de displayEcran LCD color
Efect de luminiEfecte de iluminare
Dimensiuni boxe (Î x L x A)111 x 102 x 176 mm
Dimensiuni subwoofer (Î x L x A)174 x 286 x 276 mm
Greutate {kg}3,43
Specificaţii
Specificaţii
Amplasarea frecvențelor înalte și joase Înainte
Bluetooth 5.0
Butoane de control Pornire/Oprire, Control volum, Pornire/Oprire Bluetooth
Cablu audio detașabil Da
Conector căști audio Da
Conectori audio 3.5mm mini-jack, USB
Conectori sursă audio 2 x RCA
Conexiune fără fir Bluetooth
Culoare Negru
Design boxe Raft/ birou
Difuzor de frecvență înaltă 2
Dimensiuni boxe (Î x L x A) 111 x 102 x 176 mm
Dimensiuni subwoofer (Î x L x A) 174 x 286 x 276 mm
Distribuirea Puterii 2 x 15W + 16W
Drivere cu gamă completă 10
Drivere gamă medie 46 x 90 mm
Efect de lumini Efecte de iluminare
Limita maximă de frecvență {Hz} 20000
Lungime cablu {m} 1,2
Materiale MDF
Min. limita de frecvență {Hz} 35
Nuanță culoare Negru
Panou de control Pornire/Oprire, Control volum, Pornire / Oprire bluetooth
Putere RMS{W} 46
Radio Radio FM
Raza semnal maximă {m} 15
Sistem Canale Audio 2.1 CH
Sisteme audio acceptate RCA output jack
Subwoofer 5.25"
Sursă de alimentare Priză AC
Telecomandă Telecomanda Radio
Tip boxe Sistem audio
Tip de display Ecran LCD color
USB Da

Atenție! Verificați disponibilitatea produsului, configurația acestuia, prețul cu operatorul nostru. Aspectul, caracteristicile și configurația acestuia se pot modifica fără notificare prealabilă.

Prețul 0 nu prezintă ofertă publică.

-->
Produsele Populare Azi