Sistem audio F&D F3800X, Negru
Sistem audio F&D F3800X, Negru Sistem audio F&D F3800X, Negru Sistem audio F&D F3800X, Negru Sistem audio F&D F3800X, Negru Sistem audio F&D F3800X, Negru

Sistem audio F&D F3800X, Negru

Producător: F&D
Cod:
Art.: 111924

Stock: În Stoc

Preţ:

1849 MDL 93 EUR

Comandă rapidă

Putere RMS : 80 W

Sistem Canale Audio: 5.1

Min. limita de frecvență : 120 Hz

Limita maximă de frecvență : 20000 Hz

Bluetooth: 4.0

Telecomandă

Caracteristici
Tip boxeSistem audio
Design boxeRaft/ birou
Putere RMS{W}80
Distribuirea Puterii5x 10W + 30W
Player audio încorporatDa
RadioRadio FM
MaterialeMDF, Plastic ABS
CuloareNegru
Nuanță culoareNegru
Conexiune fără firBluetooth
Conectori audio3.5 mm mini-jack
Bluetooth4.0
Card ReaderSD Card, USB Flash
Sistem Canale Audio5.1
Tip sistem acusticDrivere de gamă completă
Amplasarea frecvențelor înalte și joaseLateral
Min. limita de frecvență {Hz}120
Limita maximă de frecvență {Hz}20000
TelecomandăDa
Panou de controlControlul volumului, Controlul puterii
Efect de luminiDa
Dimensiuni boxe (Î x L x A)115 x 104 х 176 mm
Dimensiuni subwoofer (Î x L x A)193 x 282 х 298 mm
Specificaţii
Specificaţii
Amplasarea frecvențelor înalte și joase Lateral
Bluetooth 4.0
Card Reader SD Card, USB Flash
Conectori audio 3.5 mm mini-jack
Conexiune fără fir Bluetooth
Culoare Negru
Design boxe Raft/ birou
Dimensiuni boxe (Î x L x A) 115 x 104 х 176 mm
Dimensiuni subwoofer (Î x L x A) 193 x 282 х 298 mm
Distribuirea Puterii 5x 10W + 30W
Efect de lumini Da
Limita maximă de frecvență {Hz} 20000
Materiale MDF, Plastic ABS
Min. limita de frecvență {Hz} 120
Nuanță culoare Negru
Panou de control Controlul volumului, Controlul puterii
Player audio încorporat Da
Putere RMS{W} 80
Radio Radio FM
Sistem Canale Audio 5.1
Telecomandă Da
Tip boxe Sistem audio
Tip sistem acustic Drivere de gamă completă

Atenție! Verificați disponibilitatea produsului, configurația acestuia, prețul cu operatorul nostru. Aspectul, caracteristicile și configurația acestuia se pot modifica fără notificare prealabilă.

Prețul 0 nu prezintă ofertă publică.

-->
Produsele Populare Azi