Stropitoare pe acumulator 16L INGCO CSPLI20162

Stropitoare pe acumulator 16L INGCO CSPLI20162

Producător: INGCO
Cod:
Art.: 49441

Stock: În Stoc

Preţ:

2099 MDL 105 EUR

Comandă rapidă

Stropitoarea cu acumulator INGCO CSPLI20162, cu un rezervor de 16 litri, este un instrument puternic și ușor de utilizat, ideal pentru grădinărit, agricultură sau construcții. Acest dispozitiv permite pulverizarea eficientă a lichidelor pe distanțe mari, având presiune reglabilă și două trepte de viteză.

Caracteristici principale:

  • Tensiune: 20 V
  • Presiune: 5 bar
  • Control cu două viteze, pentru ajustarea fluxului de lichid în funcție de necesități.
  • Materiale: rezervor din PE, alte componente plastice din PP, garnituri din NBR, trăgaci cu lance din oțel inoxidabil.
  • Debit: 1,35 l/min
  • Ieșire: 380 l
  • Distanța de pulverizare: peste 5 m
  • Greutate netă: 3,9 kg
  • Ambalaj: cutie colorată

Completare:

  • 1 acumulator de 2.0 Ah (model FBLI20011)
  • 1 încărcător rapid (model FCLI2001)

Avantaje:

  • Rezervor mare de 16 litri, pentru lucrul continuu fără întreruperi frecvente pentru umplere.
  • Două viteze pentru reglarea ușoară a fluxului de lichid.
  • Design ergonomic și fiabil, care asigură confort în utilizare.

Stropitoarea cu acumulator INGCO CSPLI20162 este soluția ideală pentru pulverizarea eficientă a îngrășămintelor, pesticidelor sau apei pe suprafețe mari.

Tensiunea bateriei20
Greutate3.9
Capacitatea bateriei2.0
Presiune5
Volumul rezervoarului16
Numărul de baterii1
Productivitate Iesire1.35
Specificaţii
Specificaţii
Capacitatea bateriei 2.0
Greutate 3.9
Numărul de baterii 1
Presiune 5
Productivitate Iesire 1.35
Tensiunea bateriei 20
Volumul rezervoarului 16

Atenție! Verificați disponibilitatea produsului, configurația acestuia, prețul cu operatorul nostru. Aspectul, caracteristicile și configurația acestuia se pot modifica fără notificare prealabilă.

Prețul 0 nu prezintă ofertă publică.

-->
Produsele Populare Azi