Telefon mobil MaxCom MM443, Negru
Telefon mobil MaxCom MM443, Negru Telefon mobil MaxCom MM443, Negru Telefon mobil MaxCom MM443, Negru Telefon mobil MaxCom MM443, Negru Telefon mobil MaxCom MM443, Negru Telefon mobil MaxCom MM443, Negru Telefon mobil MaxCom MM443, Negru Telefon mobil MaxCom MM443, Negru Telefon mobil MaxCom MM443, Negru Telefon mobil MaxCom MM443, Negru Telefon mobil MaxCom MM443, Negru

Telefon mobil MaxCom MM443, Negru

Producător: MaxCom
Cod:
Art.: 232787

Stock: În Stoc

Preţ:

999 MDL 50 EUR

Comandă rapidă

Tip carcasă: Cu butoane

Diagonala ecranului: 2,8 "

Memorie internă : 128 MB

Memoria RAM: 48MB

Rețea locală: 2G, 3G, 4G

Capacitate acumulator: 1700 mAh

Timp operare baterie: 400 Ore

Caracteristici
Tip TelefonTelefon mobil
Platformă softwareAndroid
Tip carcasăCu butoane
Formatul cartelei SIMDual-SIM
CuloareNegru
Nuanță culoareNegru
Greutate {g}110
Adâncime {mm}14
Înălțime {mm}143
Lățime {mm}58
Rezolutia ecranului240 x 320
Diagonala ecranului{inch}2,8
Tip de baterieLitium-Ion
Capacitate acumulator{mAh}1700
Timp operare baterie{ore}400
Tipul încărcătoruluiUSB
Memorie internă {MB}128
Slot Card de MemoriemicroSD
Memoria RAM48MB
Rețea locală2G, 3G, 4G
Bluetooth5.1
USBUSB Type-C
Modulele camerei0.3 MP
Lanterna LEDDa
DifuzorDa
Conectori audio3.5 mm mini-jack
Cablu de încărcare/transfer de dateDa
RadioRadio FM
Specificaţii
Specificaţii
Adâncime {mm} 14
Bluetooth 5.1
Cablu de încărcare/transfer de date Da
Capacitate acumulator{mAh} 1700
Conectori audio 3.5 mm mini-jack
Culoare Negru
Difuzor Da
Formatul cartelei SIM Dual-SIM
Greutate {g} 110
Înălțime {mm} 143
Lanterna LED Da
Lățime {mm} 58
Memoria RAM 48MB
Memorie internă {MB} 128
Modulele camerei 0.3 MP
Nuanță culoare Negru
Platformă software Android
Radio Radio FM
Rețea locală 2G, 3G, 4G
Rezolutia ecranului 240 x 320
Slot Card de Memorie microSD
Timp operare baterie{ore} 400
Tip carcasă Cu butoane
Tip de baterie Litium-Ion
Tip Telefon Telefon mobil
Tipul încărcătorului USB
USB USB Type-C

Atenție! Verificați disponibilitatea produsului, configurația acestuia, prețul cu operatorul nostru. Aspectul, caracteristicile și configurația acestuia se pot modifica fără notificare prealabilă.

Prețul 0 nu prezintă ofertă publică.

-->
Produsele Populare Azi