Telefon mobil Nokia 225 4G Dual-SIM, Albastru
Telefon mobil Nokia 225 4G Dual-SIM, Albastru Telefon mobil Nokia 225 4G Dual-SIM, Albastru Telefon mobil Nokia 225 4G Dual-SIM, Albastru Telefon mobil Nokia 225 4G Dual-SIM, Albastru

Telefon mobil Nokia 225 4G Dual-SIM, Albastru

Producător: Nokia
Cod:
Art.: 266876

Stock: În Stoc

Preţ:

1199 MDL 60 EUR

Comandă rapidă

Diagonala ecranului: 2,4 "

Memorie internă : 128 MB

Memoria RAM: 64MB

Rețea locală: 4G

Max. Rezoluția camerei: 0.3 MP

Capacitate acumulator: 1450 mAh

Caracteristici
Tip TelefonTelefon mobil
Formatul cartelei SIMnano-SIM Dual
CuloareAlbastru
Nuanță culoareAlbastru
Densitatea pixelilor {ppi}167
Diagonala ecranului{inch}2,4
Rezolutia ecranului240 x 320
Aspect imagine4:3
Tehnologia display-uluiTFT LCD
Tip de baterieLitium-Ion
Timp operare baterie{ore}70
Tipul încărcătoruluiUSB Type-C
Capacitate acumulator{mAh}1450
Memorie internă {MB}128
Memoria RAM64MB
Slot Card de MemoriemicroSDHC
Lățime {mm}11,6
Adâncime {mm}52
Înălțime {mm}121,5
Greutate {g}90,1
Rețea locală4G
Bluetooth5.0
Max. Rezoluția camerei0.3 MP
Lanterna LEDDa
DifuzorDa
Conectori audio3.5 mm mini-jack
Cablu de încărcare/transfer de dateDa
RadioRadio FM
Specificaţii
Specificaţii
Adâncime {mm} 52
Aspect imagine 4:3
Bluetooth 5.0
Cablu de încărcare/transfer de date Da
Capacitate acumulator{mAh} 1450
Conectori audio 3.5 mm mini-jack
Culoare Albastru
Densitatea pixelilor {ppi} 167
Difuzor Da
Formatul cartelei SIM nano-SIM Dual
Lanterna LED Da
Max. Rezoluția camerei 0.3 MP
Memoria RAM 64MB
Memorie internă {MB} 128
Nuanță culoare Albastru
Radio Radio FM
Rețea locală 4G
Rezolutia ecranului 240 x 320
Slot Card de Memorie microSDHC
Tehnologia display-ului TFT LCD
Timp operare baterie{ore} 70
Tip de baterie Litium-Ion
Tip Telefon Telefon mobil
Tipul încărcătorului USB Type-C

Atenție! Verificați disponibilitatea produsului, configurația acestuia, prețul cu operatorul nostru. Aspectul, caracteristicile și configurația acestuia se pot modifica fără notificare prealabilă.

Prețul 0 nu prezintă ofertă publică.

-->
Produsele Populare Azi